Zapraszam Cię do wzięcia udziału w wyjątkowym wyzwaniu na Endomondodołącz do “Tatami Time 2019” i dodawaj swój czas spędzony na treningach aikido.

Zasady są proste: wystarczy, że będziesz dodawać w Endomondo swój czas spędzony na treningach aikido (nie zapomnij wybrać kategorii “Sztuki walki” przy zapisywaniu treningów).

Zwycięzcą zostanie osoba, która w ciągu całego 2019 roku spędzi najwięcej czasu na tatami. Nagrodą będzie własna satysfakcja z dobrze spędzonego czasu :).

Jeżeli uprawiasz inne sztuki walki to też możesz dołączyć do rywalizacji – w końcu nie tylko aikido można ćwiczyć na tatami…

W tej chwili w rankingu prowadzi Bartosz, który od początku 2019 na treningach spędził prawie 30 godzin. Kto trenował więcej?

Kilka dodatkowych uwag:

  • jeśli masz już jakieś wcześniejsze treningi dodane w Endomondo to będą one automatycznie uwzględnione w klasyfikacji po dołączeniu do wyzwania
  • nie wiesz co to Endomondo? to całkiem przydatny program do rejestrowania Twojej aktywności fizycznej i czas najwyższy zacząć go używać :-)

Dołącz do Tatami Time 2019 >