Już za miesiąc (a dokładnie 22-go lutego) rozpocznie się pierwsze tegoroczne seminarium aikido organizowane przez Shin Dojo pod kierunkiem Sensei Pascal Guillemin. Czasu na podjęcie jedynej słusznej decyzji (czyli przyjazd do jakże gościnnego Poznania :-) ) pozostało coraz mniej, dlatego przypominam dlaczego warto pojawić na tym stażu:

  1. Sensei Pascal Guillemin to doskonały nauczyciel aikido – treningi pod jego kierunkiem są prowadzone w bardzo przemyślany sposób, w dobrym tempie i, co najważniejsze, pełne praktycznej wiedzy przydatnej zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych studentów aikido.
  2. Bogaty program seminarium – na macie spotkamy się na 5h treningów aikido, 1x trening z bokkenem oraz 1x trening z jo!
  3. Seminarium jak zawsze jest otwarte dla wszystkich ćwiczących aikido – niezależnie od stopnia zaawansowania i przynależności klubowej.
  4. Duża mata – sala, na której będziemy ćwiczyć (Hala Olimpia), jest bardzo przestronna i w całości pokryta matą. A to oznacza, że na tatami będzie sporo miejsca do ćwiczeń, więc jeżeli ktoś będzie chciał, to będzie mógł bez obaw poszaleć :-).
  5. Duża liczba osób zaawansowanych – na seminaria z Sensei Guillemin przyjeżdża spora liczba osób zaawansowanych z różnych klubów z całej Polski i zagranicy. A to oznacza, że będzie można poćwiczyć w sposób naprawdę “dynamiczny” (co niektóre tygrysy lubią najbardziej ;-)) lub też po prostu nauczyć się czegoś nowych rzeczy od osób spoza własnego klubu.

Jeżeli nie przekonały Cię powyższe argumenty do przyjazdu do Poznaniu to… sam(a) przyjedź do nas i sprawdź osobiście :-).

Wszystkie informacje o stażu znajdują się na specjalnej podstronie.